Wszystkie produkty
-
Sublimacyjna drukarka atramentowa
-
Drukarka tekstylna do sublimacji
-
Wielkoformatowa ekologiczna drukarka rozpuszczalnikowa
-
Cyfrowa drukarka atramentowa
-
Ploter do druku cyfrowego
-
Drukarka atramentowa UV
-
Maszyna do drukowania papieru transferowego
-
Wielkoformatowa drukarka atramentowa Epson
-
Maszyna do druku reklamowego
-
Komercyjna drukarka plakatów
-
Maszyna do drukowania tkanin sublimacyjnych
-
Drukarka sublimacyjna Fedar
-
Drukarka atramentowa Skycolor
-
Drukarka Storm Jet
słowa kluczowe [ wide format inkjet printer ] mecz 153 produkty.
3 głowice LED Utwardzanie 1,8 m Reklamowa drukarka atramentowa UV
| Typ głowy: | Głowica drukująca EPS I3200-A1 |
|---|---|
| Metoda utwardzania: | Utwardzanie UV LED |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,8 mln |
Maszyna do drukowania tekstyliów Stormjet 4 głowice Eco Solvent Inkjet Printer
| Typ głowy: | F1440-A1 / I3200-A1 / I3200-E1 |
|---|---|
| Rodzaj atramentu: | Atrament na bazie wody lub tusz eko solwentowy |
| Zgrywaj oprogramowanie: | Maintop, Photoprint, Onyx |
Eco Solvent 3200dpi 8 głowicowa kolorowa drukarka atramentowa Sky
| kolor: | CMYK |
|---|---|
| Głowa: | F1440-A1 / I3200-A1 / E1 |
| Ilość głowy: | 8 szt |
1.8M I3200-E1/A1 Głowica Skycolor Drukarka atramentowa Winylowa maszyna do drukowania banerów Flex
| Głowa: | DX5/I3200-A1/E1 |
|---|---|
| Ilość głowy: | 8 szt |
| Stosowanie: | Naklejka samochodowa, niebieski papier, plakat, winyl itp |
Ploter wielkoformatowy Stormjet SJ7160/7162 drukarki sublimacyjne
| Głowica drukująca: | Epson I3200-A1/E1 |
|---|---|
| Rodzaj atramentu: | Atrament rozpuszczalnikowy eko, atrament sublimacyjny, atrament pigmentowy |
| format obrazu: | JPG, TIFF, BMP, PDF itp. |
Wielkoformatowy ploter mapowy Skycolor Eco Solvent Printer
| Typ głowy: | DX5 lub I3200-A1 / E1 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Maksymalna szerokość druku: | 1800 mm |
Drukarka atramentowa Skycolor UV 6 przejść 13m2 / h na naklejkę
| Typ głowy: | Epson I3200-U1 |
|---|---|
| Szerokość druku: | 1900 mm |
| Zabarwienie: | C + W + C |
Drukarka atramentowa UV z siatką 1,9 mz głowicami EPS I3200-U1
| Typ głowy: | Epson I3200-U1 |
|---|---|
| Szerokość druku: | 1900 mm |
| Zabarwienie: | C + W + C |
1,9 m Szybka drukarka atramentowa UV Automatyczny pas siatkowy 1903
| Typ głowy: | Epson I3200-U1 |
|---|---|
| Szerokość druku: | 1900 mm |
| Zabarwienie: | C + W + C |
Stormjet SJ-3180S 1,8m Eco Solvent Vinyl Printing Machine Wielkoformatowy
| kolor: | CMYK |
|---|---|
| Głowa: | Epson I3200-A1/I3200-E1 |
| Rozkład: | 3200 DPI |

