Wszystkie produkty
-
Sublimacyjna drukarka atramentowa
-
Drukarka tekstylna do sublimacji
-
Wielkoformatowa ekologiczna drukarka rozpuszczalnikowa
-
Cyfrowa drukarka atramentowa
-
Ploter do druku cyfrowego
-
Drukarka atramentowa UV
-
Maszyna do drukowania papieru transferowego
-
Wielkoformatowa drukarka atramentowa Epson
-
Maszyna do druku reklamowego
-
Komercyjna drukarka plakatów
-
Maszyna do drukowania tkanin sublimacyjnych
-
Drukarka sublimacyjna Fedar
-
Drukarka atramentowa Skycolor
-
Drukarka Storm Jet
słowa kluczowe [ wide format inkjet printer ] mecz 153 produkty.
8 głowic w jednym ploterze do drukarek atramentowych Skycolor
| kolor: | CMYK |
|---|---|
| Głowa: | F1440-A1 / I3200-A1 / I3200-E1 |
| Ilość głowy: | 8 |
Szerokoformatowa cyfrowa drukarka atramentowa Skycolor o szerokości druku 3,2 m
| Szerokość druku: | 3,2 m |
|---|---|
| Typ głowy: | Głowice Epson I3200-A1/E1 |
| kolor: | CMYK |
Plakat 8 głowic Skycolor Drukarka atramentowa do reklamy
| kolor: | CMYK |
|---|---|
| Głowa: | F1440-A1 / I3200-A1 / I3200-E1 |
| Ilość głowy: | 8 |
Stormjet 1,6 m Mała drukarka atramentowa Wielkoformatowy eko ploter solwentowy
| Głowica drukująca: | I3200-A1 / E1 |
|---|---|
| Ilość głowy: | 1/2 szt. |
| Szerokość druku: | 1,6 m |
Automatyczne czyszczenie 3 głowice Kolorowa drukarka atramentowa 1,8 m Sky
| Typ głowy: | F1440-A1 lub I3200-A1 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,8 mln |
Stormjet SJ7160S 1,6 m 3200DPI Eco Solvent Inkjet Printer
| Głowica drukująca: | F1440-A1 / I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość głowy: | 1/2 |
| Szerokość druku: | 1,6 m |
1/2 głowicy 1,6 m Stormjet SJ7160S Eco Solvent Inkjet Printer
| Głowica drukująca: | F1440-A1 / I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość głowy: | 1/2 |
| Szerokość druku: | 1,6 m |
Szerokość druku 1800 mm Drukarka atramentowa Stormjet
| Typ głowy: | F1440-A1 / I3200-A1 / I3200-E1 |
|---|---|
| Waga brutto: | 350KGS |
| Maksymalna szerokość druku: | 1800 mm |
Drukarka wielkoformatowa do tkanin sublimacyjnych 1,9 m 150 m2 / h
| Głowica drukująca: | EPS I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość głowic drukujących: | 4 szt |
| Szybkość drukowania: | 150 mkw / godz |
Skycolor SC-4180UV Drukarka atramentowa UV 1800 mm Drukarka z maksymalną prędkością z rolki na rolkę
| Typ głowy: | Głowica drukująca I3200-A1 / E1 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | System zasilania atramentem |
| Ilość głowy: | Podwójne głowy |

