Wszystkie produkty
-
Sublimacyjna drukarka atramentowa
-
Drukarka tekstylna do sublimacji
-
Wielkoformatowa ekologiczna drukarka rozpuszczalnikowa
-
Cyfrowa drukarka atramentowa
-
Ploter do druku cyfrowego
-
Drukarka atramentowa UV
-
Maszyna do drukowania papieru transferowego
-
Wielkoformatowa drukarka atramentowa Epson
-
Maszyna do druku reklamowego
-
Komercyjna drukarka plakatów
-
Maszyna do drukowania tkanin sublimacyjnych
-
Drukarka sublimacyjna Fedar
-
Drukarka atramentowa Skycolor
-
Drukarka Storm Jet
słowa kluczowe [ wide format inkjet printer ] mecz 153 produkty.
Wielkoformatowa ekosolwentowa drukarka Stormjet 1,8 m SJ-3180S
| kolor: | CMYK |
|---|---|
| Głowa: | DX5 /I3200-A1/I3200-E1 |
| Interfejs drukowania: | Port sieciowy |
1,8 m Inkjet Storm Jet Printer Eco Solvent Ploter wielkoformatowy
| Typ głowy: | DX5 / I3200-A1 / E1 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 1800 mm |
| Ilość głowy: | 3/4 szt. |
Wielkoformatowa ekologiczna drukarka rozpuszczalnikowa CMYK Stormjet o dużej szybkości
| Stosowanie: | Winyl, baner, podświetlany, siatka, płótno itp |
|---|---|
| Ilość głowy: | 3 lub 4 |
| Typ głowy: | Dx5 lub i3200 - A1 |
I3200 A1 SC 320TS Wielkoformatowa drukarka rozpuszczalnikowa Eco
| Stosowanie: | Materiał 3,2 m |
|---|---|
| Liczba głów: | 2/3 |
| Typ głowy: | F1440-A1 lub I3200-A1 |
Cyfrowa drukarka atramentowa SkyColor 1800mm
| Szerokość druku: | 1800 mm |
|---|---|
| Głowica drukująca: | EPS DX5 / EPS 4720 |
| Ilość głowy: | 2/1 |
1,9 m 2 głowice 4720 Drukarka termosublimacyjna do tkanin
| Głowica drukująca: | EPS 4720 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Maksymalna szerokość druku: | 1900 mm |
SC4180TS Wielkoformatowa drukarka ekosolwentowa z częściami do maszyn drukarskich
| Typ głowy: | Głowica drukująca Epson I3200-A1/E1 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | System zasilania atramentem |
| Ilość głowy: | 2 szt. główek |
Sublimacyjna drukarka tekstylna CMYK Fedar I3200
| Typ głowy: | Epson I3200-A1 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 1800m |
| Ilość głowy: | 6 głowic / sześć głowic drukujących |
Atrament sublimacyjny 1,6m Ploter do druku cyfrowego w szerokim formacie
| Głowica drukująca: | I3200-A1 / I3200-E1 |
|---|---|
| Ilość głowy: | 1/2 |
| Szerokość druku: | 1,6 m |
Epson DX5 Roll To Roll 3,2 m Eco Solvent Printer
| Głowica drukująca: | Oryginał Dx5, EPS 4720 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Rozmiar wydruku: | 3,2 m |

