Wszystkie produkty
-
Sublimacyjna drukarka atramentowa
-
Drukarka tekstylna do sublimacji
-
Wielkoformatowa ekologiczna drukarka rozpuszczalnikowa
-
Cyfrowa drukarka atramentowa
-
Ploter do druku cyfrowego
-
Drukarka atramentowa UV
-
Maszyna do drukowania papieru transferowego
-
Wielkoformatowa drukarka atramentowa Epson
-
Maszyna do druku reklamowego
-
Komercyjna drukarka plakatów
-
Maszyna do drukowania tkanin sublimacyjnych
-
Drukarka sublimacyjna Fedar
-
Drukarka atramentowa Skycolor
-
Drukarka Storm Jet
słowa kluczowe [ wide format inkjet printer ] mecz 153 produkty.
1,8 m szerokości druku CMYK + W Drukarka atramentowa UV do produktów reklamowych
| Typ głowy: | Głowica drukująca Epson I3200-U1 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 1800 mm |
| format obrazu: | JPG, TIFF, BMP, PDF itp. |
Wielokolorowa cyfrowa drukarka do sublimacji Fedar w szerokim formacie
| Głowica drukująca: | Epson I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość: | 2 szt |
| Kolor atramentu: | CMYK |
CMYK + W Skycolor SC-4180UV Drukarka cyfrowa UV z rolką do drukarki atramentowej
| Typ głowy: | Głowica drukująca I3200-U1 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 1800 mm |
| format obrazu: | JPG, TIFF, BMP, PDF itp. |
Kolorowa drukarka atramentowa CMYK I3200-A1 3200 mm Sky
| Stosowanie: | Materiał 3,2 m |
|---|---|
| Liczba głów: | 2/3 |
| Typ głowy: | F1440-A1 lub I3200-A1 |
F1440-A1 Eco Solvent Inkjet Printer
| Model: | SC-6160S / SC-6162TS |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 1,6 m |
| Typ głowy: | 1 lub 2 sztuki Epson F1440-A1 / I3200-A1 |
Reklama Eco Solvent 8 głowic Skycolor Inkjet Printer
| kolor: | CMYK |
|---|---|
| Głowa: | F1440-A1 / I3200-A1 / E1 |
| Ilość głowy: | 8 szt |
Szybka i wydajna 8-głowicowa drukarka atramentowa Skycolor Flex Printing Machine
| Głowa: | Głowice Epson I3200-A1/E1 |
|---|---|
| Ilość głowy: | 8 szt |
| ROZERWAĆ: | Printfactory, Onyx, Photoprint, Maintop |
Cyfrowa drukarka atramentowa Skycolor EPS F1440-A1 3,2 m
| Heads: | 2 lub 3 lub 4 głowy |
|---|---|
| Typ głowy: | EPS F1440-A1 lub I3200-A1 |
| ROZERWAĆ: | Photoprint, Ony, Maintop |
Skycolor 1903 Zaawansowana i szybka drukarka atramentowa UV 3200DPI Mesh Belt Printer
| Typ głowy: | Głowica drukująca Epson I3200-U1 |
|---|---|
| Szerokość druku: | 1900 mm |
| Zabarwienie: | CMYK + W + CMYK |
Automatyczne czyszczenie 3 głowic Cyfrowa kolorowa drukarka atramentowa Sky
| Typ głowy: | F1440-A1 lub I3200-A1 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,8 mln |

