Wszystkie produkty
-
Sublimacyjna drukarka atramentowa
-
Drukarka tekstylna do sublimacji
-
Wielkoformatowa ekologiczna drukarka rozpuszczalnikowa
-
Cyfrowa drukarka atramentowa
-
Ploter do druku cyfrowego
-
Drukarka atramentowa UV
-
Maszyna do drukowania papieru transferowego
-
Wielkoformatowa drukarka atramentowa Epson
-
Maszyna do druku reklamowego
-
Komercyjna drukarka plakatów
-
Maszyna do drukowania tkanin sublimacyjnych
-
Drukarka sublimacyjna Fedar
-
Drukarka atramentowa Skycolor
-
Drukarka Storm Jet
słowa kluczowe [ wide format inkjet printer ] mecz 153 produkty.
Maszyna do plotera atramentowego 2-5 mm Skycolor Użyj głowic I3200A1 / E1
| Podanie: | Winyl, baner, siatka, płótno itp |
|---|---|
| Głowica drukująca: | Epson I3200-A1 /E1 |
| Ilość głowy: | 2/1 szt. główek |
CMYKW Oryginalna drukarka atramentowa Dx5 EPS 4720 Roll To Roll
| Głowica drukująca: | Oryginał Dx5, EPS 4720 |
|---|---|
| Metoda utwardzania atramentem: | Utwardzanie UV LED |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,8 mln |
SC-320TS 3,2M Eco Solvent Inkjet Printer Outdoor Media Printing
| Głowica drukująca: | Oryginał Dx5, EPS 4720 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Rozmiar wydruku: | 3,2 m |
Kolorowa drukarka atramentowa Dx5 Sky
| Typ głowy: | głowica Micropiezo DX5 lub 4720 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,8 mln |
Kolorowa drukarka atramentowa Micropiezo DX5 4720 Sky
| Typ głowy: | głowica Micropiezo DX5 lub 4720 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,8 mln |
Przemysłowa drukarka atramentowa Dx5 utwardzana promieniami UV
| Głowica drukująca: | Oryginał Dx5, EPS 4720 |
|---|---|
| Metoda utwardzania atramentem: | Utwardzanie UV LED |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,8 mln |
3,2 m ultraszerokoformatowa drukarka rozpuszczalnikowa SC-320TS Eco
| Głowica drukująca: | Oryginał Dx5, EPS 4720 |
|---|---|
| Rozmiar wydruku: | 3,2 m |
| Ilość głowy: | Podwójne głowy, trzy głowy |
Stormjet 2 głowice tnące Ploter Maszyna 1,8m Wielkoformatowa drukarka rozpuszczalnikowa
| kolor: | CMYK |
|---|---|
| Głowa: | Epson I3200-A1/I3200-E1 |
| Interfejs drukowania: | Port sieciowy |
Wielkoformatowa cyfrowa drukarka atramentowa SJ-7160S o szerokości 1,6 mz pojedynczą głowicą
| Typ głowy: | głowica Micropiezo DX5 lub 4720 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,6 m |
3200dpi Outdoor Vinyl Banner 1600mm Sky Color Inkjet Printer
| Typ głowy: | głowica Micropiezo DX5 lub 4720 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,6 m |

