Wszystkie produkty
-
Sublimacyjna drukarka atramentowa
-
Drukarka tekstylna do sublimacji
-
Wielkoformatowa ekologiczna drukarka rozpuszczalnikowa
-
Cyfrowa drukarka atramentowa
-
Ploter do druku cyfrowego
-
Drukarka atramentowa UV
-
Maszyna do drukowania papieru transferowego
-
Wielkoformatowa drukarka atramentowa Epson
-
Maszyna do druku reklamowego
-
Komercyjna drukarka plakatów
-
Maszyna do drukowania tkanin sublimacyjnych
-
Drukarka sublimacyjna Fedar
-
Drukarka atramentowa Skycolor
-
Drukarka Storm Jet
słowa kluczowe [ wide format inkjet printer ] mecz 153 produkty.
180 cm drukarka rozpuszczalnikowa Stormjet F1 Eco z EPSON DX5 3200
| Typ głowy: | głowica Micropiezo DX5 lub 4720 |
|---|---|
| Waga brutto: | 350KGS |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,8 mln |
Cyfrowa drukarka atramentowa Dx5 4720 Triple Heads 1,8 m F1
| Typ głowy: | głowica Micropiezo DX5 lub 4720 |
|---|---|
| Waga brutto: | 350KGS |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,8 mln |
Wielkoformatowa ekologiczna drukarka atramentowa H1 Digital Inkjet 1,8 m
| Typ głowy: | głowica Micropiezo DX5 lub 4720 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,8 mln |
Cyfrowa drukarka atramentowa Stormjet Epson DX5 SJ 3180TS
| Głowica drukująca: | Oryginał Dx5, EPS 4720 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Podanie: | Winyl / baner / siatka / płótno / podświetlany / papier transferowy |
SC-6160S 1,6 m wielkoformatowa drukarka rozpuszczalnikowa Eco do papieru fotograficznego
| Typ głowy: | głowica Micropiezo DX5 lub 4720 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,6 m |
Szybka komercyjna drukarka plakatowa Skycolor 1,8 m
| Typ głowy: | głowica Micropiezo DX5 lub 4720 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,8 mln |
1800mm Skycolor UV Inkjet Printing Machine C + W + C Ploter UV LED
| Typ głowy: | Głowica drukująca Epson I3200-U1 |
|---|---|
| Metoda utwardzania: | Utwardzanie UV LED |
| Kolor atramentu: | CMYK + W + CMYK |
3,2 m Cyfrowa drukarka atramentowa Wielkoformatowa drukarka rozpuszczalnikowa Ploter Naklejka na baner
| Szerokość druku: | 3200 mm |
|---|---|
| Typ głowy: | I3200-A1 / E1 |
| ROZERWAĆ: | Wydruk zdjęcia |
6 sztuk 4720 głowica drukująca FD6198E drukarka sublimacyjna Fedar
| głowica drukująca: | 4720 |
|---|---|
| Ilość głowicy drukującej: | 6 |
| Podanie: | Papier transferowy 1000m (20-100g) |
Przemysłowa cyfrowa drukarka wielkoformatowa Eco Solvent Drukarka atramentowa CMYK
| Typ głowy: | DX5 lub I3200-A1 / E1 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 1800 mm |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |

