Wszystkie produkty
-
Sublimacyjna drukarka atramentowa
-
Drukarka tekstylna do sublimacji
-
Wielkoformatowa ekologiczna drukarka rozpuszczalnikowa
-
Cyfrowa drukarka atramentowa
-
Ploter do druku cyfrowego
-
Drukarka atramentowa UV
-
Maszyna do drukowania papieru transferowego
-
Wielkoformatowa drukarka atramentowa Epson
-
Maszyna do druku reklamowego
-
Komercyjna drukarka plakatów
-
Maszyna do drukowania tkanin sublimacyjnych
-
Drukarka sublimacyjna Fedar
-
Drukarka atramentowa Skycolor
-
Drukarka Storm Jet
Drukarka FEDAR 70 cm DTF DTG Bezpośrednia drukarka odzieży Automatyczna
| głowica drukująca: | Głowice drukujące EPS I3200-A1 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 70cm |
| Ilość głowy: | 2 szt |
Skycolor SC-4180UV Drukarka atramentowa UV 1800 mm Drukarka z maksymalną prędkością z rolki na rolkę
| Typ głowy: | Głowica drukująca I3200-A1 / E1 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | System zasilania atramentem |
| Ilość głowy: | Podwójne głowy |
118sqm / H I3200E1 Winylowa drukarka atramentowa 1,8m Ploter Wielkoformatowy plakat Eco Solvent Printer
| Typ głowy: | Głowice drukujące F1440-A1 lub I3200-A1/E1 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 1800 mm |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
Stormjet 1,8m Wielkoformatowa drukarka ekosolwentowa I3200E1 Ploter winylowy
| Typ głowy: | F1440-A1/ I3200-A1 lub E1 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 1800 mm |
| Ilość głowy: | 3/4 szt. |
Fedar Tee Shirt Sublimacyjna drukarka atramentowa Atramentowa drukarka folii DTF PET
| głowica drukująca: | EPS na I3200-A1 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 650 mm |
| Ilość głowy: | 2) |
Dwukolorowa drukarka atramentowa CMYK + W Dtg T Shirt Drukarka sublimacyjna
| głowica drukująca: | 2 szt. głowic drukujących I3200-A1 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 650 mm |
| Głoska bezdźwięczna: | Folia PET |
FD70-2 65cm CMYK + W Sublimacyjna drukarka atramentowa Maszyna do drukowania koszulek na ubrania
| głowica drukująca: | 2 szt. głowic drukujących I3200-A1 |
|---|---|
| Podawanie mediów: | Normalny system żywienia |
| Port transmisji: | Ethrnet |
FEDAR High Speed Sublimacyjna drukarka tekstylna Drukarka termotransferowa 8 głowic drukujących
| Typ głowicy drukującej: | EPS I3200A1 |
|---|---|
| Ilość: | 8 |
| Kolor atramentu: | CMYK |
EPS I3200-A1 T-shirt Sublimacyjna drukarka tekstylna Maszyna do wytrząsania proszku
| głowica drukująca: | Głowice drukujące EPS I3200-A1 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 70cm |
| Ilość głowy: | 2 szt |
700mm tekstylna maszyna do drukowania folii DTF PET do drukowania koszulek
| głowica drukująca: | EPS na I3200-A1 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 700 mm |
| Ilość głowy: | 2 szt. główek |

