Wszystkie produkty
-
Sublimacyjna drukarka atramentowa
-
Drukarka tekstylna do sublimacji
-
Wielkoformatowa ekologiczna drukarka rozpuszczalnikowa
-
Cyfrowa drukarka atramentowa
-
Ploter do druku cyfrowego
-
Drukarka atramentowa UV
-
Maszyna do drukowania papieru transferowego
-
Wielkoformatowa drukarka atramentowa Epson
-
Maszyna do druku reklamowego
-
Komercyjna drukarka plakatów
-
Maszyna do drukowania tkanin sublimacyjnych
-
Drukarka sublimacyjna Fedar
-
Drukarka atramentowa Skycolor
-
Drukarka Storm Jet
Drukarka sublimacyjna TC1946 Fedar
| Typ głowy: | EPSON I3200 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 1800m |
| Ilość głowy: | 6 głowic / sześć głowic drukujących |
Maszyna do drukowania na papierze transferowym CMYK
| Typ głowy: | EPS 4720 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 1800 mm |
| Ilość głowy: | 6 głowic / sześć głowic drukujących |
Fedar Digital Inkjet Dtf Printing Machine Drukarka Dtf A2 z częściami maszyn drukarskich
| głowica drukująca: | 2/4 szt. głowic drukujących I3200-A1 |
|---|---|
| Podawanie mediów: | Normalny system żywienia |
| Ilość głowic drukujących: | 2/4 |
Drukarka Pigmemt Ink Dtf Rozmiar A2 A1 z atramentem Dtf firmy Fedar
| głowica drukująca: | 2 szt. głowic drukujących I3200-A1 |
|---|---|
| Podawanie mediów: | Normalny system żywienia |
| moc: | AC 220 V, 50 Hz / 60 Hz |
Fedar FD70-2 Sublimacyjna drukarka tekstylna Tshirt Drukarka
| głowica drukująca: | 2 szt. głowic drukujących I3200-A1 |
|---|---|
| Podawanie mediów: | Normalny system żywienia |
| moc: | AC 220 V, 50 Hz / 60 Hz |
Cyfrowe drukarki atramentowe FEDAR Dtf Maszyna do drukowania koszulek z głowicami 2/4 I3200-A1
| głowica drukująca: | 2 szt. głowic drukujących I3200-A1 |
|---|---|
| Podawanie mediów: | Normalny system żywienia |
| moc: | AC 220 V, 50 Hz / 60 Hz |
FEDAR FD70-2 Drukarka transferowa Dtf Cyfrowa drukarka atramentowa do koszulek
| głowica drukująca: | 2 szt. głowic drukujących I3200-A1 |
|---|---|
| Podawanie mediów: | Normalny system żywienia |
| moc: | AC 220 V, 50 Hz / 60 Hz |
CMYK + W FD70-2 65 cm Drukarka Dtf A2 Cyfrowa maszyna do druku atramentowego koszuli
| głowica drukująca: | Głowice drukujące I3200-A1 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 650 mm |
| Głoska bezdźwięczna: | Folia PET |
FD70-2 65cm Szerokość druku Logo Drukarka atramentowa Drukarka Dtf Tee Shirt
| głowica drukująca: | Głowice drukujące I3200-A1 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 650 mm |
| Szybkość drukowania: | 12 mkw/h |
FD70-2 Drukarka do pirografii tkaninowej Drukarka atramentowa DTF Transfer Direct To Film
| głowica drukująca: | EPS I3200-A1 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 70cm |
| Ilość głowy: | 2 szt. główek |

