Wszystkie produkty
-
Sublimacyjna drukarka atramentowa
-
Drukarka tekstylna do sublimacji
-
Wielkoformatowa ekologiczna drukarka rozpuszczalnikowa
-
Cyfrowa drukarka atramentowa
-
Ploter do druku cyfrowego
-
Drukarka atramentowa UV
-
Maszyna do drukowania papieru transferowego
-
Wielkoformatowa drukarka atramentowa Epson
-
Maszyna do druku reklamowego
-
Komercyjna drukarka plakatów
-
Maszyna do drukowania tkanin sublimacyjnych
-
Drukarka sublimacyjna Fedar
-
Drukarka atramentowa Skycolor
-
Drukarka Storm Jet
Wielkoformatowa cyfrowa maszyna drukarska Stormjet 1,8 m Indoor Outdoor
| ROZERWAĆ: | Printfactory, Onyx, Photoprint, Maintop |
|---|---|
| Szerokość druku: | 1,8 mln |
| Ilość głowic: | 8 szt |
CMYK + W Skycolor SC-4180UV Drukarka cyfrowa UV z rolką do drukarki atramentowej
| Typ głowy: | Głowica drukująca I3200-U1 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 1800 mm |
| format obrazu: | JPG, TIFF, BMP, PDF itp. |
Drukarka atramentowa Skycolor UV C + W + C rolka do rolki szerokoformatowy ploter UV
| Typ głowy: | Głowica drukująca Epson I3200-U1 |
|---|---|
| Metoda utwardzania: | Utwardzanie UV LED |
| Kolor atramentu: | CMYK + W + CMYK |
Szerokoformatowa cyfrowa drukarka atramentowa Skycolor o szerokości druku 3,2 m
| Szerokość druku: | 3,2 m |
|---|---|
| Typ głowy: | Głowice Epson I3200-A1/E1 |
| kolor: | CMYK |
65cm FD70-2/FD70-4 Drukarka sublimacyjna z logo Dtf Drukarka do koszulek
| głowica drukująca: | Głowice drukujące I3200-A1 |
|---|---|
| Rodzaj atramentu: | Atrament pigmentowy |
| Głoska bezdźwięczna: | Folia PET |
Drukarka sublimacyjna 2,6 m na rolkę Impresora Sublimadora
| Typ głowicy drukującej: | Głowice drukujące Epson I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość głowic drukujących: | 8 |
| Rodzaj atramentu: | Atrament sublimacyjny, atrament pigmentowy |
FD5193E T Shirt Sublimacyjna drukarka atramentowa Drukarka ploterowa
| Typ głowicy drukującej: | Epson I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość: | 3 szt |
| Szybkość drukowania: | 120 m2 / godz |
Wysoka prędkość 3,2 m cyfrowa maszyna do druku atramentowego Flex Plotter Machine
| Szerokość druku: | 3,2 m |
|---|---|
| Typ głowy: | Głowice Epson I3200-A1/E1 |
| ROZERWAĆ: | Wydruk zdjęcia |
Maszyna do plotera atramentowego 2-5 mm Skycolor Użyj głowic I3200A1 / E1
| Podanie: | Winyl, baner, siatka, płótno itp |
|---|---|
| Głowica drukująca: | Epson I3200-A1 /E1 |
| Ilość głowy: | 2/1 szt. główek |
Stormjet SJ6160/6162 Cyfrowa maszyna drukarska Eco Solvent wielkoformatowa
| Głowica drukująca: | Epson I3200-A1/E1 |
|---|---|
| Rodzaj atramentu: | Atrament rozpuszczalnikowy eko, atrament sublimacyjny, atrament pigmentowy |
| format obrazu: | JPG, TIFF, BMP, PDF itp. |

