Wszystkie produkty
-
Sublimacyjna drukarka atramentowa
-
Drukarka tekstylna do sublimacji
-
Wielkoformatowa ekologiczna drukarka rozpuszczalnikowa
-
Cyfrowa drukarka atramentowa
-
Ploter do druku cyfrowego
-
Drukarka atramentowa UV
-
Maszyna do drukowania papieru transferowego
-
Wielkoformatowa drukarka atramentowa Epson
-
Maszyna do druku reklamowego
-
Komercyjna drukarka plakatów
-
Maszyna do drukowania tkanin sublimacyjnych
-
Drukarka sublimacyjna Fedar
-
Drukarka atramentowa Skycolor
-
Drukarka Storm Jet
Wielkoformatowa drukarka ekosolwentowa Stormjet F1-4 z 4 szt. głowic I3200A1/E1
| Typ głowy: | Epson I3200-A1 lub E1 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 1800 mm |
| Ilość głowy: | 4 szt |
Stormjet 2 głowice tnące Ploter Maszyna 1,8m Wielkoformatowa drukarka rozpuszczalnikowa
| kolor: | CMYK |
|---|---|
| Głowa: | Epson I3200-A1/I3200-E1 |
| Interfejs drukowania: | Port sieciowy |
SC4180TS Wielkoformatowa drukarka ekosolwentowa z częściami do maszyn drukarskich
| Typ głowy: | Głowica drukująca Epson I3200-A1/E1 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | System zasilania atramentem |
| Ilość głowy: | 2 szt. główek |
8szt. Głowice drukujące Epson I3200-A1 Maszyna do drukowania sublimacyjnego na tkaninach
| Typ głowicy drukującej: | Epson I3200A1 |
|---|---|
| Ilość: | 8 szt |
| Kolor atramentu: | CMYK |
FEDAR Produkcja 3,2 m Sublimacyjna drukarka tekstylna Wielofunkcyjna
| Typ głowicy drukującej: | Epson I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość: | 8 |
| Szerokość druku: | 3200 mm |
Cyfrowa maszyna drukarska TC1946 z 6 szt. Głowic I3200A1
| Głowa: | Głowice Epson I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość głowy: | 6 szt |
| Zgrywaj oprogramowanie: | Neostampa, Photoprint |
1,9 m FD6194E Sublimacyjna drukarka tekstylna Cyfrowa maszyna do drukowania na ubrania
| Głowica drukująca: | Głowice Epson I3200-A1 |
|---|---|
| Szybkość drukowania: | 150 mkw / h |
| Rodzaj atramentu: | tusz sublimacyjny, tusz pigmentowy , tusz na bazie wody |
Fedar TC1943 Kolorowa cyfrowa drukarka sublimacyjna Maszyna do drukowania tkanin
| Głowa: | Głowice Epson I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość głowy: | 6 szt |
| Szerokość druku: | 1900 mm |
Podwójna głowica Sublimacyjna drukarka tekstylna Drukarki cyfrowe Atrament pigmentowy
| Głowica drukująca: | Głowice drukujące Epson I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość: | 2 szt |
| Rodzaj atramentu: | Atrament pigmentowy na bazie wody |
Sublimacyjna drukarka tekstylna AL193
| głowica drukująca: | EPS 3200/4720 |
|---|---|
| Ilość głowicy drukującej: | 3) |
| Podanie: | Przenieś papier |

