Wszystkie produkty
-
Sublimacyjna drukarka atramentowa
-
Drukarka tekstylna do sublimacji
-
Wielkoformatowa ekologiczna drukarka rozpuszczalnikowa
-
Cyfrowa drukarka atramentowa
-
Ploter do druku cyfrowego
-
Drukarka atramentowa UV
-
Maszyna do drukowania papieru transferowego
-
Wielkoformatowa drukarka atramentowa Epson
-
Maszyna do druku reklamowego
-
Komercyjna drukarka plakatów
-
Maszyna do drukowania tkanin sublimacyjnych
-
Drukarka sublimacyjna Fedar
-
Drukarka atramentowa Skycolor
-
Drukarka Storm Jet
słowa kluczowe [ wide format inkjet printer ] mecz 153 produkty.
Skycolor SC4180TS Wielkoformatowa drukarka ekosolwentowa Drukarki cyfrowe
| Typ głowy: | Głowice drukujące Epson I3200-A1/E1 |
|---|---|
| Rozkład: | 3200 DPI |
| Ilość głowy: | 2 szt. główek |
Stormjet SJ7160/7162 1,6 m wielkoformatowa drukarka ekosolwentowa z 1/2 głowicami drukującymi
| Głowica drukująca: | Epson I3200-A1/E1 |
|---|---|
| Rodzaj atramentu: | Atrament rozpuszczalnikowy eko, atrament sublimacyjny, atrament pigmentowy |
| format obrazu: | JPG, TIFF, BMP, PDF itp. |
10A Podwójne głowice 1,8 m Drukarka reklamowa
| Typ głowy: | Głowica drukująca EPS F1440-A1 lub I3200-A1 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,8 mln |
Ploter UV SC-4180UV 1,8 m
| Głowica drukująca: | Oryginał Dx5, EPS 4720 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,8 mln |
1,6-metrowy ploter z podwójną głowicą Eco Solvent
| Głowica drukująca: | I3200-A1 / I3200-E1 |
|---|---|
| Ilość głowy: | 1/2 |
| Szerokość druku: | 1,6 m |
1.6m Skycolor 3200dpi Eco Sublimation Fabric Printing Machine
| Głowica drukująca: | F1440-A1 / I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość głowy: | 2) |
| Zgrywaj oprogramowanie: | Onyx, Photoprint, Maintop |
Dwugłowicowa maszyna do drukowania plakatów Skycolor
| Typ głowy: | Głowica drukująca EPS F1440-A1 lub I3200-A1 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Ilość głowy: | Podwójne podwójne głowice |
1,6 m jednogłowicowy ploter do druku cyfrowego Stormjet w jednym
| Głowica drukująca: | I3200-A1 / I3200-E1 |
|---|---|
| Ilość głowy: | 1/2 |
| Szerokość druku: | 1,6 m |
1,8m automatyczna maszyna do drukowania reklam o wysokiej rozdzielczości do profesjonalnego drukowania ..
| Typ głowy: | Głowice I3200-A1/E1/DX5 |
|---|---|
| Ilość głowy: | 2) |
| Maksymalna szerokość druku: | 1800 mm |
Maszyna do drukowania tapet cyfrowych o długości 1,6 m Eco Ploter rozpuszczalnikowy
| Głowica drukująca: | I3200-A1/E1 głowice |
|---|---|
| Ilość głowy: | 1/2 szt. |
| Szerokość druku: | 1600 MM |

