Wszystkie produkty
-
Sublimacyjna drukarka atramentowa
-
Drukarka tekstylna do sublimacji
-
Wielkoformatowa ekologiczna drukarka rozpuszczalnikowa
-
Cyfrowa drukarka atramentowa
-
Ploter do druku cyfrowego
-
Drukarka atramentowa UV
-
Maszyna do drukowania papieru transferowego
-
Wielkoformatowa drukarka atramentowa Epson
-
Maszyna do druku reklamowego
-
Komercyjna drukarka plakatów
-
Maszyna do drukowania tkanin sublimacyjnych
-
Drukarka sublimacyjna Fedar
-
Drukarka atramentowa Skycolor
-
Drukarka Storm Jet
Cyfrowa drukarka atramentowa Skycolor EPS F1440-A1 3,2 m
| Heads: | 2 lub 3 lub 4 głowy |
|---|---|
| Typ głowy: | EPS F1440-A1 lub I3200-A1 |
| ROZERWAĆ: | Photoprint, Ony, Maintop |
Storm Jet 2 Heads 1.8m Cyfrowa drukarka atramentowa SJ-3180TS
| kolor: | CMYK |
|---|---|
| Głowa: | Dx5 lub I3200-A1 |
| Ilość głowy: | 2) |
Skycolor 2 szt. Głowica 1,6 m Cyfrowa drukarka atramentowa
| Stosowanie: | Płyta winylowa |
|---|---|
| Głowica drukująca: | Dx5 / I3200 |
| Ilość głowy: | 2) |
Pirografia o wysokiej rozdzielczości FD65 Drukarka sublimacyjna Epson
| Typ głowy: | EPSON I3200 A1 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 60cm |
| Ilość głowy: | Podwójne głowice, 2 głowice |
Maszyna do druku sublimacyjnego Fedar FD6198E 2000m
| Głowa: | I3200 - A1 |
|---|---|
| Ilość głowy: | 6 lub 8 |
| Zgrywaj oprogramowanie: | Neostampa, Photoprint, Ergosoft |
Cyfrowa drukarka atramentowa Dx5 4720 Triple Heads 1,8 m F1
| Typ głowy: | głowica Micropiezo DX5 lub 4720 |
|---|---|
| Waga brutto: | 350KGS |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,8 mln |
Cyfrowa drukarka atramentowa SkyColor 1800mm
| Szerokość druku: | 1800 mm |
|---|---|
| Głowica drukująca: | EPS DX5 / EPS 4720 |
| Ilość głowy: | 2/1 |
Wielkoformatowa drukarka do papieru sublimacyjnego SC-4180TS 1,8M
| Szerokość druku: | 1800 mm |
|---|---|
| Głowa: | Dx5 I3200-E1 |
| Ilość głowy: | 2) |
T Shirt FEDAR 60 cm cyfrowa drukarka atramentowa FD65-2
| Typ głowy: | EPSON 4720 Head |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 60cm |
| Ilość głowy: | Podwójne głowice, 2 głowice |
Wielkoformatowa cyfrowa drukarka atramentowa SJ-7160S o szerokości 1,6 mz pojedynczą głowicą
| Typ głowy: | głowica Micropiezo DX5 lub 4720 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,6 m |

