Wszystkie produkty
-
Sublimacyjna drukarka atramentowa
-
Drukarka tekstylna do sublimacji
-
Wielkoformatowa ekologiczna drukarka rozpuszczalnikowa
-
Cyfrowa drukarka atramentowa
-
Ploter do druku cyfrowego
-
Drukarka atramentowa UV
-
Maszyna do drukowania papieru transferowego
-
Wielkoformatowa drukarka atramentowa Epson
-
Maszyna do druku reklamowego
-
Komercyjna drukarka plakatów
-
Maszyna do drukowania tkanin sublimacyjnych
-
Drukarka sublimacyjna Fedar
-
Drukarka atramentowa Skycolor
-
Drukarka Storm Jet
3200mm Cyfrowa drukarka atramentowa Skycolor 1440DPI
| Szerokość druku: | 3200 mm |
|---|---|
| Typ głowy: | I3200-A1 / E1 |
| ROZERWAĆ: | Wydruk zdjęcia |
Cyfrowa drukarka atramentowa Skycolor 3,2 m z podwójnym CMYK
| Stosowanie: | Materiał 3,2 m |
|---|---|
| Typ głowy: | I3200-A1 / I3200-E1 |
| ROZERWAĆ: | Wydruk zdjęcia |
Cyfrowa drukarka atramentowa Skycolor 3,2 m do reklamy
| Stopień: | Poziom przemysłowy |
|---|---|
| Belka: | Aluminium |
| ATRAMENT: | Podwójny CMYK |
Wielkoformatowa cyfrowa drukarka atramentowa SC320TS
| Stosowanie: | Materiał 3,2 m |
|---|---|
| Heads: | 2/3/4 |
| Typ głowy: | I3200-A1 / I3200-U1 |
Cyfrowa drukarka atramentowa o długości 3,2 m z aluminiową belką i 4 głowicami
| Stosowanie: | Materiał 3,2 m |
|---|---|
| Heads: | 2/3/4 |
| Typ głowy: | I3200-A1 / I3200-E1 |
Szerokoformatowa drukarka atramentowa Fedar 8 Heads 3200dpi CE
| Typ głowicy drukującej: | Epson I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość: | 8 |
| Rozdzielczość głowicy drukującej: | 3200 dpi |
2021 FEDAR EpsI3200-A1 Cyfrowa drukarka atramentowa z głowicą drukującą do sublimacji
| Typ głowicy drukującej: | Epson I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość: | 8 |
| Rozdzielczość głowicy drukującej: | 3200 dpi |
Dye Sublimation Polyester 1900mm Cyfrowa drukarka atramentowa
| Stosowanie: | Przenieś papier |
|---|---|
| Głowa: | EPS na I3200-A1 |
| Ilość głowy: | 6 |
Atrament rozpuszczalnikowy Eco 3,2 m Cyfrowa drukarka atramentowa z wiązką aluminiową
| Stosowanie: | Materiał 3,2 m |
|---|---|
| Heads: | 2/3/4 |
| Typ głowy: | dx5 lub I3200A1 |
2 głowice 1,8 m Cyfrowa drukarka atramentowa Banner
| Głowica drukująca: | Głowica drukująca EPS F1440-A1 lub I3200-E1 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,8 mln |

