Wszystkie produkty
-
Sublimacyjna drukarka atramentowa
-
Drukarka tekstylna do sublimacji
-
Wielkoformatowa ekologiczna drukarka rozpuszczalnikowa
-
Cyfrowa drukarka atramentowa
-
Ploter do druku cyfrowego
-
Drukarka atramentowa UV
-
Maszyna do drukowania papieru transferowego
-
Wielkoformatowa drukarka atramentowa Epson
-
Maszyna do druku reklamowego
-
Komercyjna drukarka plakatów
-
Maszyna do drukowania tkanin sublimacyjnych
-
Drukarka sublimacyjna Fedar
-
Drukarka atramentowa Skycolor
-
Drukarka Storm Jet
FEDAR Shake Powder 2 głowice 60cm cyfrowy ploter drukujący
| Typ głowy: | Głowica EPSON I3200-A1 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 60cm |
| Ilość głowy: | 2 głowice |
FD6198E Wielkoformatowa ploterowa drukarka FEDAR do papieru transferowego 1,9 m
| głowica drukująca: | Epson I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość głowicy drukującej: | 8 |
| Podanie: | Papier transferowy 2000m (28-100g) |
Ploter do druku cyfrowego Stormjet F1 I3200 A1
| Stosowanie: | Winyl, baner, podświetlany, siatka, płótno itp |
|---|---|
| Ilość głowy: | 3 lub 4 |
| Typ głowy: | Dx5 lub 4720 |
Stormjet BluePaper Water Pigment Ink Digital Printing Ploter
| Stosowanie: | Niebieski papier, baner Flex |
|---|---|
| Ilość głowy: | 3) |
| Typ głowy: | I3200-A1 |
Dwugłowicowy ploter EPSON DX5 SJ 3180TS
| Głowica drukująca: | Oryginał Dx5, EPS 4720 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Podanie: | Winyl / baner / siatka / płótno / podświetlany / papier transferowy |
Ploter sublimacyjny EPS 4720 1900mm
| Głowica drukująca: | EPS 4720 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,9m |
Papier transferowy Fedar 45gsm Ploter sublimacyjny
| Głowa: | Dx5 lub 4720 lub I3200 |
|---|---|
| Ilość głowy: | 6 lub 8 |
| Materiał: | Papier transferowy 45Gsm |
Wielokolorowa drukarka winylowa Skycolor 1440dpi 1800 mm
| Szerokość druku: | 1800 mm |
|---|---|
| Głowa: | Dx5 / 4720 |
| Ilość głowy: | 2) |
FD65-2 Pirografia Film EPSON 4720 Cyfrowy ploter drukujący
| Typ głowy: | EPSON 4720 Head |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 60cm |
| Ilość głowy: | Podwójne głowice, 2 głowice |

