Wszystkie produkty
-
Sublimacyjna drukarka atramentowa
-
Drukarka tekstylna do sublimacji
-
Wielkoformatowa ekologiczna drukarka rozpuszczalnikowa
-
Cyfrowa drukarka atramentowa
-
Ploter do druku cyfrowego
-
Drukarka atramentowa UV
-
Maszyna do drukowania papieru transferowego
-
Wielkoformatowa drukarka atramentowa Epson
-
Maszyna do druku reklamowego
-
Komercyjna drukarka plakatów
-
Maszyna do drukowania tkanin sublimacyjnych
-
Drukarka sublimacyjna Fedar
-
Drukarka atramentowa Skycolor
-
Drukarka Storm Jet
EPS I3200-A1 6 głowic Drukarka sublimacyjna Fedar 1900 mm
| Stosowanie: | Przenieś papier |
|---|---|
| Głowa: | EPS I3200-A1 |
| Ilość głowy: | 6 |
1500 W 8 głowic 1,9 m CMYK Drukarka sublimacyjna Fedar
| głowica drukująca: | I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość głowic drukujących: | 8 |
| Maksymalna szerokość mediów: | 1900 mm |
150sqm / H 4 głowice drukujące Transferowa drukarka sublimacyjna Fedar
| Głowica drukująca: | EPS I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość głowic drukujących: | 4 szt |
| Szybkość drukowania: | 150 mkw / godz |
Drukarka sublimacyjna Fedar o mocy 1500 W z 8 głowicami atramentu CMYK 1,9 m
| głowica drukująca: | I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość głowic drukujących: | 8 |
| Maksymalna szerokość mediów: | 1900 mm |
1,9 m Papier do transferu atramentu pigmentowego na bazie wody Drukarka Fedar
| Głowica drukująca: | EPS I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość głowy: | 4 głowice |
| Szerokość druku: | 1,9m |
Printhead I3200 Fedar Drukarka sublimacyjna do papieru transferowego
| Głowica drukująca: | Głowica drukująca Epson I3200 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,9m |
FD5194E 3200 Dye Dye Fedar Drukarka sublimacyjna
| Głowa: | Głowica I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość głowy: | 4 głowice |
| Szerokość druku: | 1900 mm |
Pirografia Film EPS4720 600mm Drukarka sublimacyjna Fedar
| Typ głowy: | EPSON 4720 Head |
|---|---|
| Maksymalna szerokość druku: | 60cm |
| Ilość głowy: | Podwójne głowice, 2 głowice |
3 lub 4 głowice CMYK Epson Drukarka termotransferowa 150m2 / H
| Głowa: | 4720 |
|---|---|
| Ilość głowy: | 4 |
| Szerokość druku: | 1900 mm |
EPS3200 Dwuprzebiegowa drukarka sublimacyjna Fedar FD5193E
| głowica drukująca: | głowica drukująca eps 4720 |
|---|---|
| Ilość głowicy drukującej: | 3) |
| Podanie: | Papier transferowy (28-100g) |

