Wszystkie produkty
-
Sublimacyjna drukarka atramentowa
-
Drukarka tekstylna do sublimacji
-
Wielkoformatowa ekologiczna drukarka rozpuszczalnikowa
-
Cyfrowa drukarka atramentowa
-
Ploter do druku cyfrowego
-
Drukarka atramentowa UV
-
Maszyna do drukowania papieru transferowego
-
Wielkoformatowa drukarka atramentowa Epson
-
Maszyna do druku reklamowego
-
Komercyjna drukarka plakatów
-
Maszyna do drukowania tkanin sublimacyjnych
-
Drukarka sublimacyjna Fedar
-
Drukarka atramentowa Skycolor
-
Drukarka Storm Jet
Atrament pigmentowy 3200 DPI 1,9m Wielkoformatowa drukarka rozpuszczalnikowa Eco
| Typ głowicy drukującej: | EPS na I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość: | 3 szt |
| Rozdzielczość głowicy drukującej: | 3200 dpi |
Maszyna do druku sublimacyjnego CMYK Fedar EPS3200 FD1900
| Głowica drukująca: | Epson I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość: | 2 szt |
| Kolor atramentu: | CMYK |
200Sqm / h 1,9m Wielkoformatowa drukarka rozpuszczalnikowa Fedar Eco
| Typ głowicy drukującej: | Epson I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość: | 6 szt |
| Rozdzielczość głowicy drukującej: | 3200 dpi |
Wielkoformatowa, eko-rozpuszczalnikowa drukarka pigmentowa, 1,9 m CMYK Fedar
| Głowica drukująca: | Epson I3200-A1 |
|---|---|
| Ilość: | 2 szt |
| Kolor atramentu: | CMYK |
Ploter rozpuszczalnikowy z podwójną głowicą 1,8 m Skycolor Eco
| Typ głowy: | Głowica drukująca EPS F1440-A1 lub I3200-A1 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,8 mln |
I3200 A1 SC 320TS Wielkoformatowa drukarka rozpuszczalnikowa Eco
| Stosowanie: | Materiał 3,2 m |
|---|---|
| Liczba głów: | 2/3 |
| Typ głowy: | F1440-A1 lub I3200-A1 |
Wielkoformatowa ekologiczna drukarka atramentowa H1 Digital Inkjet 1,8 m
| Typ głowy: | głowica Micropiezo DX5 lub 4720 |
|---|---|
| System zasilania atramentem: | Syfon z dodatnim systemem zasilania atramentem |
| Maksymalna szerokość druku: | 1,8 mln |
Skycolor 4720 Head 3,2 m wielkoformatowa drukarka rozpuszczalnikowa Eco
| Stosowanie: | Elastyczny baner |
|---|---|
| Heads: | 2-4 głowy |
| Typ głowy: | Dx5 lub 4720 |
Wielkoformatowa, ekologiczna drukarka rozpuszczalnikowa Skycolor 4 głowice 3,2 m
| Stosowanie: | Materiały o szerokości 3,2 m |
|---|---|
| Heads: | 2 lub 3 lub 4 głowy |
| Typ głowy: | Ep son Dx5 lub 4720 |
SC-4180TS 1,6 m 1,8 m Wielkoformatowa drukarka rozpuszczalnikowa Eco
| Szerokość druku: | 1850 mm |
|---|---|
| Głowica drukująca: | Dx5 / 4720 |
| Ilość głowy: | 2/1 |

